Nasz profil

Produkcja i dystrybucja systemów opakowań dla przemysłu spożywczego

EL-PACK Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów opakowań przeznaczonych do pakowania świeżych i przetworzonych produktów spożywczych. Jesteśmy doświadczoną i prężnie działającą firmą w dziedzinie opakowań do żywności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej firmy w Krakowie.

Co oferujemy?

Worki próżniowe, folie, laminaty, pojemniki barierowe,
worki termokurczliwe, tacki styropianowe

Nasze opakowania wytwarzane są według najnowszych trendów w technologii przechowywania żywności, zgodnie z wymogami jakościowymi Unii Europejskiej, co możemy potwierdzić odpowiednimi certyfikatami. Klientom proponujemy szeroką gamę opakowań dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego, garmażeryjnego, przetwórstwa owoców i warzyw. Wśród proponowanych przez nas produktów są między innymi: worki próżniowe do pakowania żywności, folie, laminaty, pojemniki barierowe, tacki styropianowe, worki termokurczliwe. Wykonujemy również nadruki na foliach i workach.

Jakość produktów i usług

Dbałość o najwyższą jakość

Wieloletnia współpraca z potentatami rynku opakowań gwarantuje nam dostęp do wysokiej jakości produktów i technologii oraz zapewnia najwyższą jakość w zakresie obsługi klienta.

Co oferujemy?